Informacje

Kolejna aktualizacja SW: Battlefront II. Zmieniło się... niewiele

...

Zmiany dokonane w skrzyniach Star Wars: Battlefront II wyglądają na kosmetyczne. EA zapowiada jednak, że to dopiero początek.

Kolejna aktualizacja SW: Battlefront II. Zmieniło się... niewiele - obrazek 1

Electronic Arts zwiększyło wypłaty kredytów za rozgrywkę w Star Wars: Battlefront II. Najwięcej zyskają ci, którzy w swoich drużynach odgrywają czołowe role. Oznacza to, że na wdrożonych właśnie zmianach najbardziej skorzystają najlepsi. Poza tym, zwiększono też limit dziennego wypracowania kredytów w trybie Arcade do 1500. To najważniejsze modyfikacje, jakich doczekała się produkcja EA DICE, której mikropłatności budzą tyle kontrowersji.

Wdrożone zmiany całego problemu nie rozwiązują, ale twórcy zapewniają, że na tym nie poprzestaną. "To dopiero pierwsze kroki ku wdrożeniu większych zmian. Dla Star Wars: Battlefront II to były pracowite dwa tygodnie. Jesteśmy podekscytowani premierą gry na świecie, ale widzimy, że pojawiły się w jej następstwie pewne wyzwania. Wiele się nauczyliśmy i szykujemy poprawki, by zapewnić odbiorcom jak najlepsze doświadczenia" - pisze EA DICE na stronie gry.

Dyrektor finansowy EA Blake Jorgensen tłumaczył ostatnio, dlaczego mikropłatności w Star Wars: Battlefront II nie dotyczą zawartości wnoszącej kosmetyczne zmiany do rozgrywki. Niedługo później jeden z graczy odkrył jednak menu, które w pierwotnym zamyśle służyło zmianie wyglądu jednostek.

Kolejna aktualizacja SW: Battlefront II. Zmieniło się... niewiele - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?