Informacje

Seven: The Days Long Gone: twórcy prezentują system skradania, przebrania i przyspieszanie upływu czasu

... Małgorzata Trzyna

Nowy materiał wideo zaostrza apetyt na grę, która ukaże się już za tydzień.

Niedawno informowaliśmy, że Seven: The Days Long Gone zostało ozłocone, a więc gra jest gotowa na premierę zaplanowaną na 1 grudnia. Na zaostrzenie apetytu IMGN.pro i Fool's Theory udostępnili nowy materiał wideo, na którym pokazano mechaniki skradania i różne sposoby radzenia sobie z przeszkodami i przeciwnikami.

Z filmu dowiadujemy się, że najlepszą bronią złodzieja jest działanie w ukryciu. Taktyczne planowanie kolejnych posunięć i wykorzystywanie otoczenia jest kluczem do sukcesu. Warto pomyśleć np. nad unieszkodliwieniem kamer (choć może być to kiepski pomysł w ściśle strzeżonym obszarze) i uważać, kiedy coś kradniemy (zwłaszcza ciężkie przedmioty). Jeśli zostaniemy dostrzeżeni, najmniej ryzykowną opcją będzie uciec i poczekać, aż strażnicy przestaną nas szukać. Nie poddadzą się oni zbyt szybko, ale nie oznacza to nudnego trwania bezczynnie - wystarczy przewinąć czas do przodu. Przyspieszanie upływu czasu pozwala też wybrać właściwy moment na podjęcie akcji i ruszyć, kiedy nadejdzie właściwa pora dnia, a warunki pogodowe będą nam sprzyjać. Pod koniec filmu pokazano również, jak oszukać systemy bezpieczeństwa, korzystając z przebrań i w jaki sposób zyskać przewagę, zakładając na strażników pułapki, unieruchamiające wrogów lub tworzące dymną zasłonę. W grze zawsze będzie istniał więcej niż jeden sposób na rozwiązanie problemu.

Seven: The Days Long Gone: twórcy prezentują system skradania, przebrania i przyspieszanie upływu czasu - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?