Informacje

Zbliża się darmowy weekend z trybem multiplayer na PlayStation 4

... Małgorzata Trzyna

Osoby, które nie mają opłaconego abonamentu PS Plus, przez kilka dni będą mogły bawić się bezpłatnie w trybie wieloosobowym.

Zbliża się darmowy weekend z trybem multiplayer na PlayStation 4 - obrazek 1

Sony ogłosiło, że od środy, 15 listopada, godziny 11:00 do poniedziałku, 20 listopada, godziny 11:00, posiadacze PS4 będą mogli bawić się bezpłatnie w trybach wieloosobowych z graczami z całego świata. Wystarczy w tym czasie uruchomić ulubione gry na konsoli i korzystać z dobrodziejstw rozgrywki online.

- Tak, to prawda, zapraszamy wszystkich graczy do trybu multiplayer, normalnie zarezerwowanego dla abonentów PS Plus. Rozsiądźcie się wygodnie, wybierzcie ulubiony tytuł ze swej kolekcji, uruchomcie go na PS4 i korzystajcie z odblokowanych trybów sieciowych. Wypróbowując je, niczego nie tracicie, a kto wie, może odkryjecie, że PlayStation Plus może zabrać was w miejsca, o jakich wam się nie śniło i spotkacie podobnych sobie graczy, szukających towarzyszy do wspólnej zabawy?

Warto podkreślić, że podczas darmowego weekendu z trybem multiplayer, gracze nie opłacający PS Plus nie będą mogli korzystać z innych bonusów zapewnianych przez tę usługę, typu darmowe gry udostępniane co miesiąc abonentom czy zniżki w PS Store.

Zbliża się darmowy weekend z trybem multiplayer na PlayStation 4 - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?