Informacje

Ostrzeżenie Ubisoftu: nie grajcie w South Park: Phone Destroyer

...

"W tę grę nie powinien grać nikt" - takie ostrzeżenie w South Park: Phone Destroyer zawarł Ubisoft. Wydawca wyjaśnia, w czym tkwi problem.

Ostrzeżenie Ubisoftu: nie grajcie w South Park: Phone Destroyer - obrazek 1

Psychologia odwrotna to skuteczne narzędzie, zwłaszcza jeśli połączyć je z humorem i autoironią. Tak właśnie zrobił Ubisoft ze swoją nową produkcją na urządzenia przenośne, South Park: Phone Destroyer. Francuska firma zawarła w grze ostrzeżenie następującej treści:

"Ta gra zawiera zarówno opcję zakupów wewnątrz aplikacji, jak i daje możliwość oglądania reklam w zamian za nagrody. Aby uniemożliwić zakupy wewnątrz aplikacji, dostosuj ustawienia swojego urządzenia. Zakupy wewnątrz aplikacji kosztują prawdziwe pieniądze i są dopisywane do twojego konta. Z tych przyczyn nikt nie powinien grać w tę grę".

Za South Park: Phone Destroyer odpowiada studio RedLynx znane z serii Trials. Kasia Dąbkowska odważyła się złamać nakaz Ubisoftu i spróbowała przetestować tytuł na swoim urządzeniu przenośnym. Dzięki jej recenzji możecie się przekonać, czy faktycznie warto zaryzykować.

Ostrzeżenie Ubisoftu: nie grajcie w South Park: Phone Destroyer - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?