News

BlizzCon rozpocznie się już w ten piątek

Katarzyna Dąbkowska, 02.11.2017 12:22 3

Ceremonia otwarcia rozpocznie się już jutro o godzinie 19:00.

Jeśli jesteście fanami Diablo czy Overwatch, to z pewnością słyszeliście o BlizzConie, czyli corocznej imprezie poświęconej właśnie grom Blizzarda. W tym roku odbędzie się ona w dniach 3 i 4 listopada w Anaheim Convention Center. Stanowcza większość z nas nie pojawi się na miejscu. Nie chodzi już nawet o brak wizy, ale bilety na wydarzenie wyprzedały się błyskawicznie. Pozostaje nam zatem wirtualny bilet, czyli taki, który upoważnia użytkownika do oglądania imprezy online.

Jeśli macie ochotę obejrzeć BlizzCon, możecie zobaczyć za darmo ceremonię otwarcia. Transmisja na żywo na stronie BlizzCon.com rozpocznie się o godzinie 18:30, a sama ceremonia – o 19:00. Jeśli jednak chcecie obejrzeć cały BlizzCon, musicie przygotować się na spory wydatek, bo wspomniany wirtualny bilet to koszt 29,99 euro. W ramach biletu otrzymacie dostęp do transmisji na żywo ze wszystkich czterech scen. Materiały będą też dostępne w ramach powtórek. Będą też dostępne w języku angielskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim i koreańskim. Całą ceremonię zamknie koncert zespołu Muse.

Społeczność to serce gier Blizzarda, zaś BlizzCon to nasz ulubiony sposób na nawiązanie kontaktu z naszymi graczami i wspólne celebrowanie naszej pasji. Ciężko pracowaliśmy, by był to największy i najlepszy BlizzCon w historii. Nie możemy już doczekać się spotkania ze wszystkimi w piątek. – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment.

najnowsze