Paris Games Week: Spelunky 2, Onrush, Concrete Genie, Erica i inne - Sony zapowiada nowe gry

Patryk Purczyński
2017/10/30 19:41
0
0

Prezentacja Sony na Paris Games Week nie zawiodła pod kątem zapowiedzi nowych gier. Na PS4 zmierza kilka interesujących, pomniejszych tytułów.

Paris Games Week: Spelunky 2, Onrush, Concrete Genie, Erica i inne - Sony zapowiada nowe gry

Pokaz Sony na Paris Games Week może i został zdominowany przez nowe materiały z najbardziej wyczekiwanych gier, ale nie obyło się też bez prezentacji zupełnych nowości. Oto one.

LocoRoco 2

Druga część platformówki stworzonej przez SCE Japan Studio, która debiutowała w 2008 roku na PSP, powraca na PlayStation 4 w 4K. Premiera zaplanowana jest na 9 grudnia.

The Gardens Between

Piękna opowieść o przyjaźni i silnych więziach, wytworzonych w czasach wczesnej młodości, gdy wydawało się, że są to więzi wręcz nierozerwalne. Głównymi bohaterami są Arina i Frendt, a gra ma do zaoferowania kilka interesujących technik urozmaicających rozgrywkę.

The Hong Kong Massacre

Utrzymany w szybkim tempie shooter, w którym rozgrywkę obserwujemy z lotu ptaka. Gra przenosi nas do Hong Kongu, a wydarzenia przedstawiane na ekranie czerpią inspirację z filmów akcji. Twórcy obiecują zróżnicowane poziomy i oczywiście mnóstwo zabawy z wykańczania kolejnych fal przeciwników.

Concrete Genie

Przygodowa gra akcji, w której główną rolę odgrywa chłopiec imieniem Ash. Odkrywa on, że potrafi ożywiać obrazy. Gracze wykorzystają w tym tytule funckję wyczuwania ruchu dostępną w kontrolerze Dualshock 4 do namalowania własnych obrazów. Zapowiada się wyjątkowa zabawa, której granicę stanowić może tylko nasza wyobraźnia.

Erica

Erica to bardziej "interaktywne doświadczenie" niż faktyczna gra. Rozgrywka przedstawiona w materiale filmowym przypomina formułę, którą tak chętnie w swoich produkcjach stosuje Quantic Dream. Jeśli zatem jesteście fanami Fahrenheita i Heavy Raina, powinniście się zainteresować i tą propozycją Sony.

GramTV przedstawia:

Oure

Oure to opowieść o "nadziei, odkryciach i niezależności". Gracze towarzyszą pewnemu chłopcu, który przybiera postać smoka, w jego niezwykłej wyprawie między chmurami. Uwagę przykuwa nietuzinkowa oprawa graficzna, ale też głębokie przesłanie, które chcą zaoferować nam twórcy z Heavy Spectrum.

Onrush

Codemasters tworzy arcade'ową grę wyścigową z myślą o PS4 Pro. Pościgamy się różnego rodzaju pojazdami, zmienimy ich ustawienia i złamiemy zasady fizyki. "To gra świętująca wszystko, co było hołubione w arcade'ach lat minionych" - zapowiadają "Mistrzowie Kodu". Premiera zaplanowana jest na lato 2018.

Invector

Ten tytuł nie kwalifikuje się akurat bezpośrednio do nowych zapowiedzi, ale z racji tego, że od jego zapowiedzi minęły już dwa lata, a teraz o sobie przypomina, to i o nim postanowiliśmy wspomnieć. Gra oparta na rytmie z udziałem Aviciiego nadciąga na PS4.

Spelunky 2

W 2008 roku Mossmouth, LLC pokazało światu rewelacyjną platformówkę Spelunky, która po podbiciu pecetów zdobyła też konsole od Sony i Microsoftu. Teraz studio, w odpowiedzi na głosy fanów, ujawnia drugą część. Na razie nie chcą zdradzać za wiele szczegółów, ale bardzo im zależało, byśmy wiedzieli, że "dwójka" istnieje.

Spelunky 2, Paris Games Week: Spelunky 2, Onrush, Concrete Genie, Erica i inne - Sony zapowiada nowe gry

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!