Destiny 2 na PC z płytą wykonaną z papieru

Katarzyna Dąbkowska
2017/10/27 10:53

Czeka nas długie pobieranie gry.

Destiny 2 na PC z płytą wykonaną z papieru

Destiny 2 zadebiutowało już na PlayStation 4 oraz Xboksie One. Na premierę wersji pecetowej musieliśmy jeszcze poczekać. W końcu się ukazała. Jednak użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup tej wersji mogą być lekko zaskoczeni. W środku pudełka nie znajdą płyty, a jedynie jej papierowy odpowiednik, na którym wydrukowany jest kod.

Sprawa raczej nie powinna dziwić, w końcu wielu wydawców decyduje się na to, by w pudełkach umieszczać kod. Wielu jednak dodaje przynajmniej jedną płytę, by gracz nie musiał pobierać całości z sieci. Destiny 2 to plik o rozmiarze 38 GB, więc jeśli macie w domu słabe połączenie internetowe, spodziewajcie się raczej dłuższego posiedzenia zanim pobierzecie ten tytuł.

GramTV przedstawia:

Sprawa pewnie nie byłaby aż tak kontrowersyjna (w końcu kod na grę w pudełku nie jest nowością), gdyby nie fakt, że tyczy się również wydań specjalnych, takich jak kolekcjonerki. Wychodzi zatem na to, iż wszystkie pecetowe wydania gry będą dostępne na papierowych płytach. Przed zakupem sprawdźcie też wymagania sprzętowe.

Komentarze
13
Usunięty
Usunięty
28/10/2017 22:01
TobiAlex - ja specjalnie konto założyłem żeby dopytać: z tą przeprowadzką to Ty tak sierio? 
Usunięty
Usunięty
27/10/2017 21:07

TobiAlex - szczyt ignorancji osiagniety /uploads/emoticons/biggrin.png" srcset="/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" title=":D" width="20" />

TobiAlex
Gramowicz
27/10/2017 20:41

 

jasnygwint - mamy takie czasy, że nic nie stoi na przeszkodzie przeprowadzić się do miasta :)

onizuka81 - nie szanowny kolego, ja nie mówię o suchych danych, tylko o praktyce. I proszę Cię, internet 23MB? No proszę Cię, nie rozwalaj mnie. Gdzieś Ty się uchował? W zwykłej osiedlowej sieciówce mam więcej. I o czym Ty mówisz? O zwykłym transferze jednego pliku z napędu DVD, a plików nie jest jeden a są setki. Zapomniałeś o czymś takim jak prędkość dostępu.
Trwa Wczytywanie