News

Analitycy: Call of Duty: Black Ops 4 w 2018

Patryk Purczyński, 11.10.2017 16:41 1

Treyarch będzie kontynuowało serię CoD: Black Ops - podejrzewają analitycy z Cowen & Company. Spodziewają się też zapowiedzi nowej gry Blizzarda.

Call of Duty: Black Ops 4 ukaże się w 2018 roku - prognozują analitycy z Cowen & Company. Tak nakazuje sądzić zdrowy rozsądek. Od czasu ustanowienia Sledgehammer Games trzecim studiem samodzielnie odpowiadającym za gry z serii CoD każda z ekip (dwie pozostałe to Infinity Ward i Treyarch) co trzy lata wydają na świat kolejną odsłonę jednego z najpopularniejszych cykli ostatnich lat w branży interaktywnej rozrywki.

W tym roku wypada kolej Sledgehammer Games, które na jesienne wieczory przygotowuje Call of Duty: WWII. W ubiegłym roku w blasku reflektorów znalazło się CoD: Infinite Warfare autorstwa Infinity Ward. Wszystko wskazuje więc na to, że za 12 miesięcy nadejdzie kolej Treyarcha, odpowiadającego właśnie za serię Black Ops.

Przedstawiciele Cowen & Company wieszczą ponadto, że Call of Duty: WWII poradzi sobie na rynku znacznie lepiej niż Infinite Warfare. Ubiegłoroczna odsłona CoD znalazła się co prawda w czołówce najlepiej sprzedających się gier 2016, ale i tak jej wynik był postrzegany jako rozczarowujący z uwagi na szalenie wysokie standardy, do jakich przyzwyczaiła nas seria FPS-ów.

Produkcja Sledgehammer Games powinna być powodem, dla którego akcje Activision Blizzard powinny podtrzymać mocne notowania. Innym jest perspektywa zapowiedzi nowej gry przez Blizzard Entertainment. Być może doczekamy się tego już na tegorocznym Blizzconie.

najnowsze