Informacje

Twórcy Divinity: Original Sin II szykują kilka niespodzianek

...

Divinity: Original Sin II już doczekało się ponad 700 modów, a to dopiero początek. Larian Studios szykuje też coś od siebie.

Twórcy Divinity: Original Sin II szykują kilka niespodzianek - obrazek 1

Jedna z najlepszych gier tego roku, za jaką uznawane jest Divinity: Original Sin II, nie może narzekać na przypływ nowej zawartości. Wszystko dzięki modom, które fani tytułu tworzą na potęgę i udostępniają na użytek innych na Steam Workshop. - Jest tam mnóstwo świetnych rzeczy - rekomenduje Swen Vincke, jeden z założycieli Larian Studios. Nie oznacza to jednak, że jego ekipa zamierza biernie przyglądać się rozwojowi RPG-a.

- My też mamy w zanadrzu kilka rzeczy, ale ogłosimy je dopiero wtedy, gdy będą gotowe - wyjaśnia. Zespół planuje już również dalszą przyszłość odnoszącej wielkie sukcesy marki. - Mamy zaplanowanych kilka niespodzianek. Na razie pracujemy jednak nad łaktą, a potem możemy w ciszy przystąpić do pracy, poskładać wszystko do kupy. Następnie... cóż, jestem pewien, że będzie przynajmniej jednak duża niespodzianka - zapowiada enigmatycznie Vincke.

Ostatnio światło dzienne ujrzała już trzecia duża aktualizacja Divinity: Original Sin II. Twórcy muszą też być zadowoleni z wyników sprzedaży notowanych przez grę.

Twórcy Divinity: Original Sin II szykują kilka niespodzianek - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?