Wiedźmin 4 - aktor podkładający głos pod Geralta o grze i nagrywaniu scen erotycznych

Katarzyna Dąbkowska
2017/09/23 10:52

Doug Cockle twierdzi, że nie wie nic o kontynuacji.

Wiedźmin 4 - aktor podkładający głos pod Geralta o grze i nagrywaniu scen erotycznych

Doug Cockle, jak pewnie niewielu z was wie, podkładał głos pod postać Geralta w anglojęzycznych wersjach gier z serii Wiedźmin. Aktor postanowił wypowiedzieć się w kilku słowach na temat swojej pracy nad Wiedźminem oraz na temat ewentualnej czwartej części. Nie będziecie jednak zadowoleni z jego odpowiedzi:

- Nie wiem nic o Wiedźminie 4 – powiedział Cockle podczas imprezy EGX 2017. - Wiem jedynie tyle, że (w CD Projekt RED) skupiają się na Cyberpunku.

Cockle nie jest nawet pewien, czy usłyszymy go w najnowszej grze twórców Wiedźmina:

- Rozmawiałem jedynie o tym, jak mógłbym być w cały projekt zaangażowany. Czy będzie to większa rola, czy może jedynie easter egg. Mam na to nadzieję, naprawdę lubię z nimi pracować. Nie podpisałem jednak żadnego znaczącego kontraktu. Rozmawialiśmy o tym w żartach.

GramTV przedstawia:

Cockle wypowiedział się również na temat swojej pracy nad serią Wiedźmin:

– To naprawdę fajne uczucie być częścią czegoś przez tak długi czas. Czegoś, co pozwala po czasie wrócić do tej postaci, ponieważ autorzy dają mu więcej życia, wprowadzają bardziej emocjonalne sytuacje. To było wspaniałe doświadczenie.

Cockle powiedział też kilka słów na temat nagrywania głosu do scen erotycznych:

– To jakby być złapanym przez mamę na masturbacji. Ale to bywa zabawne. Może być też naprawdę trudne, jesteś naturalnie zakłopotany. Musisz pokazać komuś, kto jest z tobą w studio, tę stronę swojej osobowości.

Komentarze
5
asceta
Gramowicz
29/09/2017 13:04

Ale nendzny clikbait. Autorko - wiedz, że jak ognia będę unikać Twoich artykułów.

terixAS
Gramowicz
25/09/2017 20:07

Zrobili raptem 3 części i to w ciągu 10 lat i mówią, że to koniec. Seria nie powinna się zakończyć na etapie dzikiego gonu tym bardziej,  że twórcy mają teraz większe doświadczenie w produkcji takich gier i można stworzyć jeszcze lepszego Wiedźmina 4. Możliwości na fabułę jest całkiem sporo, a wybory dokonane w dzikim gonie nic nie znaczą, tak samo jak te z zabójców królów zostały olane w trójce, więc jest otwarta furtka. Czwarta część mogła by być tą ostatnią i w niej twórcy powinni wrócić do tego starego, posępnego klimatu wiedźmina 1, a sama gra była by znacznie bardziej dopracowana niż trójka. Nie mogą wydać kolejnej części bez Białego Wilka, ponieważ fani klasycznego wiedźmina czuli by tylko pustkę grając w taką grę, zawsze by brakowało Geralta i jego kompanii. Geralt jest ikoną serii i nie można go zastąpić.

Spartan_117
Gramowicz
23/09/2017 21:03

Przysłowiowy "kolega kolegi" pracował przy Wiedźminie 3 i mówił niedawno że Wiedźmin jako saga o Geralcie jest skończona definitywnie, ale puszczając oko powiedział "chyba nie sądzisz że taka dochodowa marka zakończy się już teraz?" Zinterpretujcie to jak uważacie :)

Jacobs88
Gramowicz
23/09/2017 11:22

Zwykły clickbait. To tak jakby napisać newsa: "Half-Life 3  - CEO valve o grze." A w podtytule dodać: "Gabe Newell twierdzi że nie powstaje"

Colidor
Gramowicz
23/09/2017 11:03

Kto to "ktor"??? Aaaaaaa... ktor.... Już zrozumiałem :P