News

Wiedźmin 4 - aktor podkładający głos pod Geralta o grze i nagrywaniu scen erotycznych

Katarzyna Dąbkowska, 23.09.2017 10:52 5

Doug Cockle twierdzi, że nie wie nic o kontynuacji.

Doug Cockle, jak pewnie niewielu z was wie, podkładał głos pod postać Geralta w anglojęzycznych wersjach gier z serii Wiedźmin. Aktor postanowił wypowiedzieć się w kilku słowach na temat swojej pracy nad Wiedźminem oraz na temat ewentualnej czwartej części. Nie będziecie jednak zadowoleni z jego odpowiedzi:

- Nie wiem nic o Wiedźminie 4 – powiedział Cockle podczas imprezy EGX 2017. - Wiem jedynie tyle, że (w CD Projekt RED) skupiają się na Cyberpunku.

Cockle nie jest nawet pewien, czy usłyszymy go w najnowszej grze twórców Wiedźmina:

- Rozmawiałem jedynie o tym, jak mógłbym być w cały projekt zaangażowany. Czy będzie to większa rola, czy może jedynie easter egg. Mam na to nadzieję, naprawdę lubię z nimi pracować. Nie podpisałem jednak żadnego znaczącego kontraktu. Rozmawialiśmy o tym w żartach.

Cockle wypowiedział się również na temat swojej pracy nad serią Wiedźmin:

– To naprawdę fajne uczucie być częścią czegoś przez tak długi czas. Czegoś, co pozwala po czasie wrócić do tej postaci, ponieważ autorzy dają mu więcej życia, wprowadzają bardziej emocjonalne sytuacje. To było wspaniałe doświadczenie.

Cockle powiedział też kilka słów na temat nagrywania głosu do scen erotycznych:

– To jakby być złapanym przez mamę na masturbacji. Ale to bywa zabawne. Może być też naprawdę trudne, jesteś naturalnie zakłopotany. Musisz pokazać komuś, kto jest z tobą w studio, tę stronę swojej osobowości.

najnowsze