Informacje

Zachwycające Divinity: Original Sin II - są pierwsze oceny

...

Wygląda na to, że Divinity: Original Sin II to nowy pupilek recenzentów. Pierwsze oceny dla produkcji Larian Studios są bardzo wysokie.

Zachwycające Divinity: Original Sin II - są pierwsze oceny - obrazek 1

93/100 to aktualna średnia ocen Divinity: Original Sin II w serwisie Metacritic. Nie jest ona może do końca miarodajna, gdyż bazuje na zaledwie sześciu notach, ale już na tej podstawie można wyciągać pierwsze wnioski - i są one jak najbardziej pozytywne dla graczy, którzy wyczekiwali na tę produkcję. "To nie tylko kandydat do tytułu najlepszej gry roku, ale jeden z najlepszych RPG-ów, jakie kiedykolwiek powstały" - odważnie deklaruje dziennikarz Hardcore Gamera.

Co wzbudziło w nim aż taki zachwyt? Nawet sto godzin spędzonych przy świetnie skonstruowanej opowieści, mechanizmy rozgrywki i wolność dana graczowi to argumenty, które wybijają się ponadr resztę. Także redkcja Game Informera nazywa Divinity: Original Sin II jednym z najlepszych RPG-ów w historii, co musi stanowić ogromne wyróżnienie. "Głęboka, bogata, zróżnicowana i piękna - to właściwe słowa by opisać tę grę. Larian stworzyło arcydzieło" - zachwyca się Gameblog.fr.

"To świetna pozycja dla fanów RPG-ów. Po 20 rozegranych godzinach zauważycie, że historia dopiero zaczyna nabierać tempa i dopiero teraz zapoznajesz się z ogromną liczbą systemów. Gra nie przebacza, często jest w tym bezlitosna, ale jeśli znajdziesz w sobie cierpliwość do penetrowania gęstwin i przebijesz się do rdzenia rozgrywki, znajdziesz tam ogrom świetnie napisanej RPG-owej zawartości. Nie sposób nie polecić tego tytułu" - dodaje Trusted Reviews.

  • Hardcore Gamer - 100/100
  • Game Informer - 98/100
  • Multiplayer.it - 94/100
  • Gameblog.fr - 90/100
  • PCGamesN - 90/100
  • Trusted Reviews - 80/100

Przypomnijmy, że Divinity: Original Sin II już na początku swojej sprzedaży znalazł uznanie w oczach graczy. Takie opinie jak te powyżej mogą tylko pomóc nowemu dziełu Larian Studios.

Zachwycające Divinity: Original Sin II - są pierwsze oceny - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?