Red Game i Green Game zmierzają na Nintendo Switch

Małgorzata Trzyna
2017/08/24 15:30
0
0

Dokładne daty wydania poznamy w nadchodzących tygodniach.

Red Game i Green Game zmierzają na Nintendo Switch

iFun4all ogłosiło, że Red Game Without a Great Name i Green Game: Timeswapper trafią na Nintendo Switch, a zatem posiadacze tej konsoli będą mogli wystawić na próbę swą zręczność, refleks i wytrwałość, prowadząc mechanicznego, latającego posłańca przez pełne pułapek, steampunkowe światy. Oba tytuły wykorzystają ekran dotykowy Switcha. Dalsze szczegóły typu dokładna data premiery, cena czy rynki docelowe zostaną podane w najbliższych tygodniach.

GramTV przedstawia:

Gry Red Game Without a Great Name i Green Game: Timeswapper najpierw ukazały się na Steam, iOS i PS Vita, a niedawno trafiły na urządzenia z Androidem. Twórcy chcą dotrzeć do możliwie jak największej grupy graczy. Łącznie oba tytuły oferują ponad 100 poziomów, których ukończenie jest nie lada sztuką.

W Red Game zasady rozgrywki są proste - ptak teleportuje się, jeśli przeciągniemy go w wybrane miejsce. Musimy jednak bardzo uważać, by nie nadziać się na którąś z licznych pułapek, zwłaszcza, że posłaniec nieustannie leci przed siebie. Wykonanie misji możemy sobie jednak ułatwić, zbierając po drodze trzy rodzaje power-upów. W Green Game zasady gry są nieco inne - tym razem manipulujemy czasem, by aktywować bądź dezaktywować różne mechanizmy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!