News

Final Fantasy XV trafi na PC w przyszłym roku

Małgorzata Trzyna, 21.08.2017 13:37 11

Wersja na PC będzie zawierać wszystkie uprzednio wydane dodatki.

Podczas prezentacji Nvidii na targach Gamescom zapowiedziano Final Fantasy XV na PC, z premierą zaplanowaną na początek 2018 roku. Wersja ta zaoferuje wszystkie DLC wydane wcześniej na konsolach. Pecetowi gracze mogą też liczyć na lepsze tekstury, widok z pierwszej osoby, udźwiękowienie Dolby Atmos, doskonałą symulację najbardziej wymagających efektów (zachowań płynów, trawy, ognia, dymu, włosów, cieni) czy wsparcie dla narzędzia Ansel (dla screenshotów) i Shadowplay Highlights, dzięki któremu najlepsze momenty w grze będą nagrywać się automatycznie.

O Final Fantasy XV na PC słyszeliśmy już wcześniej wiele razy, choć dopiero teraz zostało zapowiedziane oficjalnie. W marcu zostało zaprezentowane demo technologiczne, które najbardziej rozbudziło nadzieje graczy.

Final Fantasy XV trafiło na konsole w listopadzie 2016. Gra spotkała się z ciepłym przyjęciem i została wysoko oceniona - w serwisie Metacritic średnia ocen to 81/100 punktów dla wersji PS4 i 83/100 dla wersji Xbox One.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.