Valve zapowiedziało Artifact – karciankę w uniwersum Doty 2

LM
2017/08/09 09:40
2
0

Gra zadebiutuje w przyszłym roku.

Podczas tegorocznego turnieju Dota 2 The International firma Valve zapowiedziała swój najnowszy projekt – Artifact: The Dota Card Game. Jednocześnie w sieci pojawił się załączony powyżej zwiastun, ale poza nim nie ujawniono prawie żadnych szczegółów.

Wspomniano o trzech stołach i mechanice rozgrywki, która podobnie jak Dota, obejmuje trzy linie, miniony i infrastrukturę obronną. Cóż, trudno to sobie wyobrazić, ale na podstawie wstępnych informacji możemy domniemywać, że Artifact: The Dota Card Game umożliwi nam starcia drużynowe dla maksymalnie trzech graczy. W grze znajdziemy masę związanych z uniwersum Doty kart, które wzorem innych karcianek, będziemy musieli kolekcjonować. Tytuł ma zadebiutować w 2018 roku.

GramTV przedstawia:

Wydane w 2014 roku Hearthstone: Heroes of Warcraft Blizzarda pokazało, że dobrze zaprojektowana gra karciana osadzona w znanym graczom uniwersum ma szansę odnieść sukces i trafić do szerszego grona odbiorców. Dzisiaj własne karcianki ma zarówno Bethesda – The Elder Scrolls: Legends, jak i CD Projekt RED – GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Warto też zauważyć, że kolejne odsłony Doty niezmiennie cieszą się dużą popularnością i przyciągają masę graczy, a wykorzystanie tego trendu wydaje się idealnym posunięciem biznesowym. Cóż, pozostaje czekać na więcej szczegółów i pierwsze materiały z rozgrywki.

Valve zapowiedziało Artifact – karciankę w uniwersum Doty 2

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
09/08/2017 19:36

Nie tego się spodziewałem kiedy zapowiadali nową grę... czuje się oszukany, ale widzę że nie tylko ja.

Usunięty
Usunięty
09/08/2017 15:08

niby kolejna karcianka, ale wow valve robi jakas gre