Informacje

Terry Crews będzie jednak pracował z Blizzardem?

... Katarzyna Dąbkowska

Aktor twierdzi, że wybór twórców odnośnie Doomfista był trafny. Nie przekreśla wspólnego projektu w przyszłości.

Terry Crews będzie jednak pracował z Blizzardem? - obrazek 1

Blizzard w końcu potwierdził, kiedy gracze mogą spodziewać się dołączenia Doomfista do ekipy bohaterów. Niestety, głosu bohaterowi nie użyczy jednak Terry Crews, znany amerykański aktor komediowy. Nie oznacza to, że nigdy nie będzie współpracował z Blizzardem.

Crews w wywiadzie dla serwisu PC Gamer wytłumaczył, że miał zamiar podkładać głos pod wspomnianego bohatera, jednak ostatecznie zrezygnował. Twierdzi za to, iż Blizzard dokonał prawidłowego wyboru i Doomfist jest bohaterem perfekcyjnym:

– Poszedłem do Blizzarda i rozmawialiśmy wtedy o możliwościach. Zdałem sobie sprawę z tego, że nie chcę być gościem, który przyćmi grę. Twórcy mają pewną wizję, której nie chciałem zepsuć.

– Zobaczyłem jak robiony był Doomfist i że spróbowali stworzyć postać z innym gościem. Całość jest perfekcyjna, absolutnie niesamowita. Mogę szczerze powiedzieć, że wykonali ruch, który jest znacznie lepszy dla gry i o to w tym właśnie chodzi. Wiem, że graczom się to nie podobało, ale sam jestem zadowolony.

Crews przyznał jednak, że w przyszłości może współpracować z Blizzardem:

– Dałem im znać, że z chęcią będę współpracował z nimi nad czymś, co będzie pasowało do ich programu. Jeśli kiedykolwiek będę robił coś z Blizzardem, bądźcie przygotowani – będę perfekcyjny.

Aktor dodał również, że zaprzyjaźnił się z pracownikami Blizzarda, ma z nimi dobry kontakt i pewnie będzie z nimi w przyszłości współpracował.

Najnowsze
Lubisz nas?