Informacje

Zremasterowana wersja Resident Evil Revelations trafi na PS4 i Xboksa One 31 sierpnia

... Małgorzata Trzyna

Uprzednio planowano premierę gry na jesień 2017.

Zremasterowana wersja Resident Evil Revelations trafi na PS4 i Xboksa One 31 sierpnia - obrazek 1

W marcu Capcom ogłosił, że zremasterowana wersja Resident Evil Revelations trafi jesienią na PS4 i Xboksa One. Okazuje się, że czas oczekiwania będzie nieco krótszy, na oficjalnej stronie Capcomu pojawiła się dokładna data premiery: 31 sierpnia 2017.

Akcja Resident Evil Revelations toczy się między wydarzeniami z Resident Evil 4 a Resident Evil 5. Historia rozpoczyna się w momencie, gdy Jill Valentine wyrusza na poszukiwania zaginionego w akcji Chrisa Redfielda. Dziewczyna trafia na liniowiec unoszący się na środku oceanu, gdzie znajduje korytarze pełne zabójczych pułapek i przerażających monstrów. Szybko przekonuje się, że ledwo musnęła powierzchnię przerażającego spisku. Prócz kampanii, gra oferuje tryb Szturmu.

W Resident Evil Revelations na PS4 / Xbox One będziemy mogli cieszyć się grafiką w 1080p, większą liczbą szczegółów otoczenia i poprawionymi ruchami przeciwników. Wersja ta będzie również zawierać wszystkie stroje i broń uprzednio wydane jako DLC. Gra ma kosztować 19,99 dolara, czyli ok. 75 zł.

Zremasterowana wersja Resident Evil Revelations trafi na PS4 i Xboksa One 31 sierpnia - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?