Polski wydawca Fat Dog Games zapowiada pięć nowych gier

Małgorzata Trzyna
2017/07/11 13:25
0
0

Cały czas trwają negocjacje z wieloma niezależnymi studiami, do końca roku firma zamierza wydawać coraz większe tytuły, także na konsole.

Fat Dog Games ogłosiło, że w nadchodzących miesiącach zamierza wydać pięć gier należących do różnych gatunków:

  • War Builder League (PC, Mac, Linux) - strategiczny, wieloosobowy shooter w stylu "Build 'em Up", stworzony przez Rafała Włoska, głównego projektanta This War of Mine, oraz jego studio, Cyber Prophet. Akcja gry toczy się w futurystycznym, mrocznym świecie. Zadaniem graczy jest konstruowanie i rozwijanie machin wojennych oraz toczenie bitew.
  • The Chronicles of Nyanya (PC, Mac) - klasyczne RPG, pełne kotów, dramatu, humoru oraz licznych zadań do rozwiązania na różne sposoby. Historia skupia się na kotce, która postanawia zostać miausasynem i uratować świat Nyanyii. Współautorką projektu jest Ilona Myszkowska, twórczyni chatolandia.pl.
  • Indygo (PC) - gra fabularna z elementami przygodówki point 'n' click, z różnymi zakończeniami, przygotowana przez Pigmentum Studio. Akcja toczy się w jednym pokoju, a gracze wcielają się w cierpiącego na depresję malarza, który odciął się od świata.
  • Exorder (PC) - taktyczna gra turowa od Solid9 Studio, z trybem single- i multiplayer. Fabuła skupia się na konflikcie trzech państw.
  • Apparition (PC) - pierwszoosobowy survival horror. Gracze wcielają się w badacza paranormalnych zjawisk, który komunikuje się z duchami za pomocą tabliczki Ouija i dokumentuje ich działalność w Old House Woods w Mathews County w amerykańskim stanie Virginia.

GramTV przedstawia:

Więcej informacji o poszczególnych tytułach można znaleźć na fatdoggames.com.

Polski wydawca Fat Dog Games zapowiada pięć nowych gier

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!