News

Apparition – horror opracowany przez polskiego dewelopera z datą premiery na PC (aktualizacja)

LM, 18.09.2018 19:40 0

Do nawiedzonego lasu wybierzemy się w Halloween. Tytuł ukaże się początkowo w katalogu Wczesnego Dostępu.

AKTUALIZACJA: Wydawca gry - firma Fat Dog Games - poinformował, że twórcy zdecydowali się nieco rozbudowaĆ pierwotne koncepce tytułu, więc ten we wcześniej wskazanym terminie - 31 października - zadebiutuje w katalogu Wczesnego Dostępu Steam. Nie dowiedzieliśmy się przy tym, kiedy finalna werjsa Apparition ukaże się na rynku.

Oryginalna wiadomość: Fat Dog Games ujawniło datę premiery zaprezentowanego niespełna rok temu pierwszoosobowego horroru Apparition. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami wydawcy, tytuł opracowany przez pojedynczego dewelopera znanego jako MrCiastku ukaże się na platformie Steam dokładnie 31 października. To niestety jedyne nowinki na tę chwilę – Fat Dog Games nie uraczyło nas kolejnymi konkretami czy nowym materiałem wideo.

Apparition jest pierwszoosobowym horrorem z elementami walki o przetrwanie zaprojektowanym do rozgrywki w pojedynkę, ale bezpośrednio związanym z rankingami platformy Steam. W toku rozgrywki udamy się do nawiedzonego lasu, gdzie przy pomocy kamery, aparatu i tabliczki Ouija musimy zdobyć jak najwięcej dowodów na istnienie duchów. Te będą wrogo nastawione wobec nas, a jedynym wyjściem w krytycznych sytuacjach jest ucieczka i ukrywanie się przed nimi. Ostatecznie za zdobyte punkty będziemy mogli zmodyfikować swój sprzęt lub wyposażyć się w kolejne narzędzia, by rywalizować z innymi użytkownikami platformy o jak najwyższy wynik w rankingu.

najnowsze