Nadchodzi Exorder - taktyczna turówka osadzona w pięknym świecie fantasy

Małgorzata Trzyna
2017/11/28 13:20

Exorder zaoferuje tryb kampanii i tryb potyczek dla dwóch graczy - online lub offline.

Fat Dog Games i warszawski zespół Solid9 Studio ogłosili, że na początku 2018 roku ukaże się Exorder - przepiękna, taktyczna turówka, w której obowiązują bardzo proste zasady. W trakcie zabawy zdobywamy budynki, dzięki którym mamy pieniądze na wprowadzanie do potyczek kolejnych jednostek. Podczas własnej tury możemy się poruszyć i zaatakować lub wykorzystać umiejętność specjalną.

Kampania skupia się na trzech sąsiednich krajach, które rywalizują o tron po zmarłym królu. Twórcy obiecują ostre zwroty akcji. Całość składa się z 12 misji, podczas których stopniowo odblokowujemy nowe jednostki. Tryb single-player przypomina nieco X-Com.

GramTV przedstawia:

Z kolei tryb wieloosobowy jest jak szachy. W każdej potyczce gracze mogą doskonalić swe umiejętności i wypróbowywać różne taktyki, sposoby walki i zarządzania zasobami. Gdy dobrze znamy umiejętności jednostek i wiemy, kiedy warto je kupować, możemy skutecznie walczyć z przeciwnikiem, kontrować go i zastawiać pułapki, nie tracąc przy tym ani jednej tury. W trybie wieloosobowym możemy rozgrywać niezobowiązujące potyczki lub starać się wspiąć jak najwyżej w globalnym rankingu.

Sterowanie w Exorder będzie dostosowane zarówno do myszki i klawiatury, jak i gamepadów czy ekranów dotykowych.

Nadchodzi Exorder - taktyczna turówka osadzona w pięknym świecie fantasy

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!