Felieton

Hearthstone - nowy dodatek zapowiedziany

Katarzyna Dąbkowska, 07 lipca 2017 10:01 0

Rozszerzenie będzie skupiało się wokół Króla Lisza.

Blizzard nie zwalnia tempa. Przed chwilą pisaliśmy, że w końcu zaprezentowano nową postać, która dołączy do ekipy bohaterów w Overwatch. Teraz gigant zapowiada, że pojawi się nowy dodatek do gry Hearthstone - Rycerze Mroźnego Tronu. Czego możemy spodziewać się po rozszerzeniu?

Najnowszy dodatek będzie skupiał się wokół Króla Lisza i jego kompanów, czyli Rycerzy Śmierci. W ramach rozszerzenia do gry zostaną dodane nowe, darmowe misje, w których zmierzymy się ze wspomnianym przeciwnikiem w trybie dla pojedynczego gracza. Spodziewajcie się też 135 nowych kart.

Dodatek umożliwi również wykorzystanie kart bohaterskich, które będą zmieniały postacie w Rycerzy Śmierci. W ten sposób otrzymają oni nowe umiejętności. Przykładem może być Rexxar, który zostanie wskrzeszony jako Rexxar, Łowca Śmierci. Jeśli zagramy tą kartą, wystrzelimy serię strzał, zadając 2 punkty obrażeń stronnikom wroga, zastąpimy bohatera, zmienimy mu specjalną moc i dodamy 5 punktów pancerza.

Data premiery dodatku nie została jeszcze zapowiedziana, jednak w sklepie Blizzarda można już zakupić nowe karty w przedsprzedaży. W cenie 49,99 euro kupicie 50 pakietów.

Blizzard okroił ekipę odpowiedzialną za dalszy rozwój Heroes of the Storm
Blizzard ogłosi nowe Diablo w przyszłym roku
Overwatch - zobacz cosplayerów z BlizzConu - niektóre stroje są naprawdę imponujące
Diablo Immortal ma być świetną grą; Blizzard naciskane przez Activision o wyniki finansowe
najnowsze