News

Activision "eksperymentuje z Crashem Bandicootem"

Małgorzata Trzyna, 03.07.2017 18:55 6

Kto wie, może dzięki sukcesowi Crash Bandicoot N. Sane Trilogy powstanie kolejna odsłona serii?

Premiera Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na PS4 należy do udanych - zestaw odświeżonych gier z serii sprzedaje się nawet lepiej niż Horizon: Zero Dawn w Wielkiej Brytanii (zajmuje 1 miejsce wśród najlepiej sprzedających się gier w ubiegłym tygodniu,na drugim miejscu wylądowało Micro Machines: World Series).

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy nie jest sequelem, który chętnie byśmy zobaczyli, ale "może prowadzić do czegoś innego". Szef Activision, Eric Hirshberg, w rozmowie z Game Industry Biz, powiedział:

- Eksperymentujemy z Crashem. Wiemy, że istnieje grupa fanów, która głośno dopomina się o jego powrót. Jednak nigdy nie wiadomo, czy są to przedstawiciele większej grupy odbiorców, czy niewielka społeczność, która czuje nostalgię. Jak dotąd spotkaliśmy się z ogromnym zaangażowaniem, a więc to wszystko może doprowadzić do czegoś innego.

- Oczywiście, zawsze staramy się znaleźć nasz następny, wielki tytuł. Ale naszym priorytetem jest służyć możliwie najlepiej społecznościom fanów, których mamy szczęście mieć - dodał Hirshberg.

Tymczasem warto sięgnąć po Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście - zestaw ten oceniliśmy w recenzji na 9/10 punktów.

najnowsze

Znamy wymagania sprzętowe GRID

2

Codemasters postanowiło podzielić się z graczami oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi do GRID, czyli najnowszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych.