BioWare dementuje plotki o skasowanych DLC do Mass Effect Andromedy

Patryk Purczyński
2017/06/30 18:03

Ktoś najwyraźniej postanowił się zabawić kosztem BioWare'u. Plotka została jednak szybko i bezlitośnie zdementowana przez pracownika studia.

BioWare dementuje plotki o skasowanych DLC do Mass Effect Andromedy

Nie będzie fabularnych DLC do Mass Effect Andromedy - taka wiadomość pojawiła się na facebookowym profilu Sinclair Networks. Argumentowano to m.in. kiepskim przyjęciem gry, ale również cięciami personelu, problemami we wczesnej fazie produkcji i opóźnieniami w pracach nad innymi projektami. O jakie projekty może chodzić? Zapewne o wymyślone, bowiem cały komunikat wygląda na fałszywkę, zwłaszcza po zaprezentowaniu jednoznacznego stanowiska przez Fernando Melo z BioWare'u.

- Choć nie możemy jeszcze rozmawiać o przyszłości, mogę z całą pewnością powiedzieć, że sami tworzymy swoje DLC i łatki do naszych gier, a nie zatrudniamy do tego wymyślonych firm - zapewnił Melo. Odniósł się także do ciszy panującej w kwestii rozszerzeń Andromedy. - Internet jest jaki jest. Nie zmienia to faktu, że są pewne rzeczy, o których możemy lub nie możemy rozmawiać w danym czasie. Przyszła zawartość jest jedną z rzeczy, o których na razie nie możemy rozmawiać - uciął.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!