Informacje

Pakiet Przebudzenie Nekromantów dla Diablo III ukaże się 27 czerwca

... Małgorzata Trzyna

Ostatnie dni przed rozpoczęciem walki o zachowanie Równowagi.

Chłodni i wyrachowani kapłani Rathmy od dawna znają prawdziwą stawkę, o jaką toczy się Wieczny Konflikt. Ci władcy krwi, kości oraz mrocznych praktyk, znani jako nekromanci, są często zupełnie nierozumiani. Starając się za wszelką cenę zachować Równowagę, kroczą ścieżką, która ich zdaniem nie jest ani zła, ani dobra. Ich celem jest posłuszeństwo kręgowi istnienia.

Pakiet Przebudzenie Nekromantów dla Diablo III ukaże się 27 czerwca na PC, PS4 i Xboksie One, w cenie 14,99 euro. DLC zawiera dostęp do klasy nekromantów w trybie kampanii i przygodowym, a także dodatkowe elementy takie jak zwierzak (nie biorący udziału w walce), para ozdobnych skrzydeł, nowy sztandar, symbol i akcent inspirowany nekromantami, nekromancka ramka portretu, proporzec, dwa dodatkowe miejsca na postacie i dwie dodatkowe zakładki skrytki (zakładki dostępne wyłącznie na PC).

W dniu premiery Przebudzenia Nekromantów pojawi się również aktualizacja 2.6.0 z dodatkową zawartością (Szczeliny Wyzwań, Zasnute Wrzosowiska, Świątynia Pierworodnych oraz Krainy Przeznaczenia) - posiadacze rozszerzenia Reaper of Souls zyskają dostęp do tej zawartości bez konieczności dokonywania dalszych zakupów.

Najnowsze
Lubisz nas?