E3 2017: Zapowiedziano Age of Empires: Definitive Edition

LM
2017/06/12 21:02
2
0

Zapisy do bety trybu wieloosobowego ruszą już wkrótce.

Ostatnią pozycją na zakończonej właśnie imprezie PC Gaming Show był remaster jednego z najpopularniejszych RTS-ów w historii gier komputerowych. Wydana pierwotnie w 1997 roku pierwsza odsłona serii Age of Empires zostanie gruntownie odświeżona i dostosowana do możliwości najnowszych technologii. Age of Empires: Definitive Edition zaoferuje nam oprawę wizualną w rozdzielczości 4K, przebudowaną ścieżkę dźwiękową i szereg usprawnień w mechanice rozgrywki. Poza tym wyższa rozdzielczość pozwoli spojrzeć na pole bitwy z dalszej perspektywy. Tym samym będziemy mieć lepszy wgląd w działania nieprzyjaciela. Zremasterowana edycja gry zaoferuje zawartość podstawki, wraz z dodatkiem Rise of Rome. Gra ukaże się na PC i Xboksie One.

GramTV przedstawia:

Już wkrótce ruszą zapisy do bety multiplayera Age of Empires: Definitive Edition, o które możecie powalczyć pod tym linkiem. Z oczywistych przyczyn strona nie działa w chwili pisania wiadomości.

Źródło:https://gram.pl
Komentarze
2
Usunięty
Usunięty
13/06/2017 01:36

Niestety gra będzie tylko na windows store dostępna. Fatalna informacja i stracą w ten sposób masę potencjalnych osób. Jak zabić jedną decyzją sprzedaż gry.

MisioKGB
Gramowicz
12/06/2017 21:21

Nie wierzę, Ejdż remaster, pozamiatali! O ja cię nie dam rady wszystkiego ograć nigdy :P