Informacje

FIFA 18 - data premiery, pierwsze szczegóły, trailer, Cristiano Ronaldo na okładce

...

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Electronic Arts udostępniło pierwsze informacje na temat tegorocznej edycji serii FIFA.

FIFA 18 - data premiery, pierwsze szczegóły, trailer, Cristiano Ronaldo na okładce - obrazek 1

FIFA 18 zadebiutuje 29 września bieżącego roku na pecetach, Xboksie One, PlayStation 4, Nintendo Switchu, Xboksie 360 i PlayStation 3 - poinformowało Electronic Arts. Gracze planujący zakup produkcji EA Sports powinni wyglądać pudełka z wizerunkiem Cristiano Ronaldo na okładce. Właśnie piłkarz Realu Madryt firmuje bowiem tegoroczną odsłonę serii. EA idealnie wstrzeliło się z tym wyborem - Portugalczyk to świeżo upieczony triumfator Ligi Mistrzów tego sezonu oraz główny faworyt do zdobycia Złotej Piłki, najbardziej prestiżowej indywidualnej nagrody w piłce nożnej.

- To prawdziwa przyjemność być na okładce FIFA 18. To wspaniałe uczucie i jestem wdzięczny, że zostałem wybrany - mówi Ronaldo. Zdaniem twórców gry współpraca z piłkarzem przyniosła tegorocznej odsłonie serii sporo korzyści. - Najlepszy gracz na świecie pomógł wykonać największy skok technologiczny, jaki kiedykolwiek zrobiliśmy. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Cristiano - pracując z nim nauczyliśmy się dużo o jego unikalnym stylu gry i tym, co czyni go tak bardzo wyjątkowym. Jego pasja, energia i grono fanów z całego świata sprawiają, że jest idealnym ambasadorem FIFA 18 - oznajmia starszy producent Aaron McHardy.

W następstwie współpracy z napastnikiem Realu Madryt FIFA 18 ukaże się także w Edycji Ronaldo. Jej nabywcy, podobnie jak osoby, które zdecydują się na zakup Edycji Ikony EA SPORTS FIFA 18, do rozgrywki będą mogli przystąpić nieco szybciej - już 26 września. Kolejne pięć dni zyskają gracze z dostępem do EA Access i Origin Access. Ponadto Edycja Ronaldo (dostępna na PC, PS4 i XOne) zawierać będzie 20 dużych złotych paczek premium rozdawanych w systemie jedna na tydzień, 8 strojów FIFA Ultimate Team zaprojektowanych przez wykonawców muzyki z gry oraz opcję wypożyczenia Cristiano Ronaldo na pięć meczów FUT.

EA Polska potwierdziło ponadto, że na naszym rynku FIFA 18 ukaże się w polskiej wersji językowej z komentarzem Jacka Laskowskiego i Dariusza Szpakowskiego. Po raz kolejny zagrać będzie można reprezentacją biało-czerwonych, a także powalczyć o tytuł mistrza Polski w rozgrywkach Ekstraklasy.

Więcej o FIFA 18 będzie można się dowiedzieć już w najbliższą sobotę, 10 czerwca. O godz. 21.00 Electronic Arts rozpocznie swoją konferencję organizowaną z okazji targów EA Play, gdzie piłkarska produkcja EA Sports z całą pewnością się pojawi. Na razie warto jeszcze rzucić okiem na poniższy trailer z Cristiano Ronaldo w roli głównej. Co ciekawe, pod koniec materiału zobaczyć można logo PS4, co jest kolejną poszlaką, że FIFA zakończyła romans z Xboksem i przeszła do obozu Sony.

FIFA 18 - data premiery, pierwsze szczegóły, trailer, Cristiano Ronaldo na okładce - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?