Informacje

Angry Birds z kolejnym filmem. Premiera za 2 lata

... Katarzyna Dąbkowska

Wściekłe Ptaki wracają na wielkie ekrany.

Angry Birds z kolejnym filmem. Premiera za 2 lata - obrazek 1

Angry Birds to seria, która jakiś czas temu była niezwykle popularna. Teraz o Wściekłych Ptakach mówi się niezwykle rzadko. W minionym roku Rovio postanowiło jednak wydać na świat pierwszy oficjalny, pełnometrażowy film animowany z ptaszyskami w roli głównej. Choć nie spotkał się on z pozytywnymi recenzjami, zdołał zgromadzić na swoim koncie całkiem pokaźną sumkę. Na tyle dużą, że Variety właśnie poinformowało o planowanej kontynuacji.

Variety podało do wiadomości, że Sony planuje kontynuować filmową historię ptaków. Angry Birds 2 ma pojawić się na ekranach kin 20 września 2019 roku. Reżyserami filmu będą Thurop Van Orman (Atomówki, Pora na przygodę!) oraz John Rice (Bobby kontra wapniaki, Rick and Morty). Producentem projektu będzie John Cohen (Angry Birds), natomiast scenarzystą – Peter Ackerman (Epoka lodowcowa).

Nie wiadomo, czy głosy pod postacie ptaków będą podkładali ci aktorzy, którzy brali udział w produkcji pierwszej części. Przypomnijmy, że w pierwszym filmie mogliśmy usłyszeć głosy takich aktorów jak Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Maya Rudolph czy Kate McKinnon.

Najnowsze
Lubisz nas?