Informacje

Flight Sim World od twórców Train Simulator trafi na Steam Early Access 18 maja

... Małgorzata Trzyna

Dla tych, którzy uwielbiają latanie samolotami.

Dovetail Games ogłosiło, że już 18 maja gracze będą mogli sięgnąć po wczesną wersję symulatora Flight Sim World. W grze będziemy mogli swobodnie latać po całym świecie, a zabawę zaczniemy od paru jednośmigłowych i dwuśmigłowych samolotów. Po ukończeniu kilku lekcji przetestujemy swe umiejętności podczas różnych misji. W grze będzie można również tworzyć własne misje za pomocą narzędzia Pro Mission Editor.

Twórcy zapewniają, że dzięki najnowszym technologiom modelowania i renderowania udało się im osiągnąć niesamowity realizm i poziom szczegółów. Każdy przełącznik i wskaźnik w kokpicie można kliknąć, a dzięki dopracowanym animacjom wszystko zdaje się działać jak w rzeczywistości.

W grze nie tylko wygląd jest ważny, ale też realistyczne zachowanie maszyn. Różne warunki atmosferyczne i zaawansowane mechaniki sprawiają, że latanie we Flight Sim World staje się unikatowym doświadczeniem.

W Early Access dostępny będzie też tryb wieloosobowy, ale na razie jest on w fazie alfa, a to oznacza, że należy spodziewać się na początku sporej liczby błędów.

Najnowsze
Lubisz nas?