News

Flight Sim World od twórców Train Simulator trafi na Steam Early Access 18 maja

Małgorzata Trzyna, 13.05.2017 14:55 0

Dla tych, którzy uwielbiają latanie samolotami.

Dovetail Games ogłosiło, że już 18 maja gracze będą mogli sięgnąć po wczesną wersję symulatora Flight Sim World. W grze będziemy mogli swobodnie latać po całym świecie, a zabawę zaczniemy od paru jednośmigłowych i dwuśmigłowych samolotów. Po ukończeniu kilku lekcji przetestujemy swe umiejętności podczas różnych misji. W grze będzie można również tworzyć własne misje za pomocą narzędzia Pro Mission Editor.

Twórcy zapewniają, że dzięki najnowszym technologiom modelowania i renderowania udało się im osiągnąć niesamowity realizm i poziom szczegółów. Każdy przełącznik i wskaźnik w kokpicie można kliknąć, a dzięki dopracowanym animacjom wszystko zdaje się działać jak w rzeczywistości.

W grze nie tylko wygląd jest ważny, ale też realistyczne zachowanie maszyn. Różne warunki atmosferyczne i zaawansowane mechaniki sprawiają, że latanie we Flight Sim World staje się unikatowym doświadczeniem.

W Early Access dostępny będzie też tryb wieloosobowy, ale na razie jest on w fazie alfa, a to oznacza, że należy spodziewać się na początku sporej liczby błędów.

najnowsze