Nowe Humble Bundle z grami od tinyBuild

LM
2017/05/10 09:20
0
0

Zgarnij dostęp do darmowej alfy Party Hard 2 i odblokuj Hello Neighbor w najwyższym pakiecie.

Nowe Humble Bundle z grami od tinyBuild

Wszystkie tytuły w najnowszej paczce Humble Bundle to produkcje wydane przez angielską firmę tinyBuild. Tym razem możemy wybrać pomiędzy czterema wariantami, a dodatkowo, nawet jeśli nie zdecydujemy się na zakup, to i tak po zalogowaniu się do serwisu możemy pobrać wersję alfa gry Party Hard 2. Wracając do pakietów, to za wydatek rzędu jednego dolara, możecie odblokować: Divide By Sheep, Road to Ballhalla, No Time to Explain Remastered i SpeedRunners.

Drugi próg tradycyjnie jest wyceniony zgodnie ze średnią wpłat i żeby go odblokować w momencie pisania wiadomości musicie wyłożyć co najmniej 7,61 dolara (ok. 30 złotych). Za tę kwotę otrzymacie: Party Hard, The Final Station, ClusterTruck, Punch Club Deluxe i dostęp do działającego w Steam Early Access Guts and Glory. Z kolei za 15 dolarów (ok. 60 złotych) do wszystkich wymienionych wcześniej gier możecie dorzucić DLC The Only Traitor do The Final Station i Streets of Rogue w Steam Early Access.

GramTV przedstawia:

Jeśli zdecydujecie się wyłożyć od razu niespełna 40 dolarów (ok. 155 złotych) to będzie to jednoznaczne ze złożeniem przedpremierowego zamówienia na Hallo Neighbor. W zestawie poza grą znajdziecie cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową. Gra ukaże się latem tego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!