Felieton

Darksiders 3 na 12-minutowym zapisie rozgrywki

LM, 06 maja 2017 10:20 13

Eksploracja, walka i starcie z bossem z Furą w roli głównej.

Serwis IGN udostępnił na swoim youtubowym kanale ponad 12-munutowy zapis rozgrywki z zapowiedzianej w tym tygodniu gry Darksiders 3. Na dołączonym do wiadomości materiale możecie zobaczyć nieco eksploracji i starcia z szeregowymi oponentami, których bohaterka trzeciej odsłony – Furia, neutralizuje z wykorzystaniem bicza. Jeśli dotrwacie do końca gameplayu, to czeka tam na Was pokaz starcia z jednym z bossów. Zapis pochodzi z gry w wersji pre-alfa, więc z pewnością szereg elementów i drobnych animacji zostanie poprawiony, ale dołączony materiał daje nam przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po nadchodzącej odsłonie serii Darksiders.

Darksiders 3 ma ukazać się w 2018 roku na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji. Za produkcję odpowiada studio Gunfire Games, w którym znajdziemy byłych pracowników studia Vigil Games, które odpowiada za poprzednie odsłony serii.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 to opowieść o politycznej walce sztuki z komercjalizacją, tradycji z nowoczesnością
Wiemy, kiedy zadebiutują kolejne epizody Life is Strange 2
W Fortnite zagrało już ponad 250 milionów osób
Oxenfree za darmo w Epic Games Store, The Witness darmowe po 4 kwietnia
najnowsze