Przygodowa gra akcji Die with Glory trafiła na urządzenia mobilne

Małgorzata Trzyna
2017/05/01 14:31
0
0

W grze kierujemy wikingiem imieniem Sigurd, który chciałby wreszcie zginąć chwalebną śmiercią i trafić do Walhalli.

Stary wiking Sigurd był niezrównanym wojownikiem i nigdy nie przegrał w walce. Teraz jest gotów umrzeć w chwale. Zabawa rozpoczyna się w momencie, gdy Sigurd przesiaduje w karczmie i wspomina swe dawne dokonania.

Die with Glory jest połączeniem przygodówki i platformówki, a kampanię podzielono na epizody z unikatowymi wyzwaniami. Ponieważ pamięć naszego wikinga szwankuje, przed każdym poziomem musimy podjąć kilka ważnych decyzji, a później się ich trzymać. W ten sposób misje można przechodzić wielokrotnie, za każdym razem mając inne cele do zrealizowania.

GramTV przedstawia:

W grze przemierzamy piękne krainy w poszukiwaniu godnego wroga, który nas pokona. W czasie podróży przetestujemy swą siłę i nie możemy się poddać, póki nie znajdziemy sposobu, by godnie zginąć i zasłużyć sobie na to, by zasiąść wśród innych, dzielnych wojowników w Walhalli.

Świat gry nie jest zbyt duży, ale za to zróżnicowany, pełen ciekawych postaci i trudnych wyzwań. Wśród zadań znajdziemy m.in.: oblężenie i obronę zamków, surfowanie po rzece lawy, zebranie armii umarłych, zaprzyjaźnienie się z podróżującym w czasie smokiem-wegetarianinem, zakochanie się w rudej walkirii, rozwiązanie zagadki morderstwa, stanie się wampirem (który nie błyszczy!). Przy okazji odkryjemy sporo rozmaitych nawiązań do innych gier, filmów i literatury.

Die with Glory jest dostępne na iOS i Androida w cenie ok. 14 zł. Gra nie zawiera mikrotransakcji. Jeszcze w drugim kwartale tego roku tytuł ten ma trafić także na PC.

Przygodowa gra akcji Die with Glory trafiła na urządzenia mobilne

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!