Bully 2 kolejnym projektem Rockstara?

Katarzyna Dąbkowska
2017/04/27 11:06
0
0

Pojawiły się nowe plotki na temat planów giganta.

Bully 2 kolejnym projektem Rockstara?

Rockstar pracuje aktualnie w pocie czoła nad Red Dead Redemption 2. Gra nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, więc nie wiadomo, kiedy tak naprawdę będziemy mogli znów wyruszyć na Dziki Zachód. Nowe plotki rozsiane w sieci sugerują jednak, że to nie jedyny projekt, nad którym pracuje aktualnie Rockstar. Kolejną grą w planach ma być Bully 2.

Główny admin forum GTA podał do wiadomości w jednym z wątków, że kolejną grą, nad jaką już pracuje Rockstar będzie Bully 2. Nie podał jednak szczegółów na ten temat i żadnych konkretnych informacji odnośnie platform. Oczywiście, jest to jedynie zdanie człowieka z zewnątrz, jednak Yan2295 nie raz miał rację odnośnie różnego rodzaju zawartości, jaką miał przygotowywać Rockstar. Na oficjalne informacje dane nam będzie jeszcze bardzo długo poczekać.

GramTV przedstawia:

Bully, w Europie znane jako Canis Canem Edit, pojawiło się w 2006 roku na PlayStation 2. Później gra doczekała się wersji reżyserskiej (Scholarship Edition), która trafiła między innymi na PC, Wii, Xboksa 360, a ostatnio nawet na urządzeniach mobilnych z iOS i Androidem.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!