Informacje

Nadchodzi powieść Mass Effect: Andromeda. Nexus początek - oficjalny prequel Mass Effect: Andromeda

... Małgorzata Trzyna

"Mass Effect: Andromeda. Nexus początek" będzie doskonałym uzupełnieniem gry. Premiera już 26 kwietnia.

Nadchodzi powieść Mass Effect: Andromeda. Nexus początek - oficjalny prequel Mass Effect: Andromeda - obrazek 1

Jeśli uwielbiacie dobrą fantastykę, a i świat Mass Effect nie jest wam obcy, już 26 kwietnia będziecie mogli zanurzyć się w powieści Mass Effect: Andromeda. Nexus początek, której autorami są K.C. Alexander oraz Jason M. Hough. Książka jest prequelem gry Mass Effect: Andromeda firmy BioWare, która niedawno miała swą premierę i stanowi jej doskonałe uzupełnienie.

Powieść przenosi czytelników do olbrzymiej stacji kosmicznej Nexus, będącej centrum dowodzenia i zarządzania kolonizacją. Kiedy załoga budzi się po trwającym setki lat śnie, odkrywa wszechobecne zniszczenia na statku, do którego zdążają już arki z kolonistami. Cała misja staje pod znakiem zapytania. Sloane Kelly, dyrektor do spraw bezpieczeństwa, musi zmierzyć się z niełatwym zadaniem: zaprowadzić porządek i zidentyfikować zagrożenie. Jeśli nie uda się jej tego dokonać, Inicjatywa Andromeda może zakończyć się fiaskiem.

Oto koloniści wielu ras - turiańskiej, salariańskiej, asari, ludzkiej i innych - stają w obliczu niewyobrażalnych zagrożeń i niezbadanych obszarów kosmosu.

Fragmenty powieści do przeczytania (prolog i pierwszy rozdział) znajdziecie pod tym adresem.

Nadchodzi powieść Mass Effect: Andromeda. Nexus początek - oficjalny prequel Mass Effect: Andromeda - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?