Dylan - nowy projekt BioWare będzie jak Destiny i The Division

Katarzyna Dąbkowska
2017/04/11 14:18
5
0

Produkcja ma zostać oficjalnie ujawniona podczas tegorocznych targów E3.

Dylan - nowy projekt BioWare będzie jak Destiny i The Division

Liam Robertson, znany z kanału Unseen64 w serwisie YouTube, ujawnił kilka ciekawych informacji na temat projektów BioWare, o których dowiedział się ze źródła bliskiego firmie. Robertson ujawnił między innymi, że trwają prace nad nową wersją Star Wars: Knights of the Old Republic. Ale to nie koniec ciekawych wieści.

Robertson potwierdził również, że BioWare Edmonton zajmuje się aktualnie projektem o nazwie Dylan. Ma to być największa jak do tej pory gra stworzona przez BioWare. Większa również od Mass Effect Andromeda. Ma zawierać elementy MMO, a także możliwość gry w kooperacji. Ma być podobna do Destiny lub The Division.

GramTV przedstawia:

Dylan to aktualnie nazwa bazowa gry. Być może taką pozostanie do końca, choć BioWare myśli również o zmianie tytułu. Projekt zostanie oficjalnie ujawniony podczas tegorocznych targów E3. Na więcej informacji będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

Komentarze
5
Usunięty
Usunięty
11/04/2017 15:18
21 minut temu, zbyglu napisał:

Gdzieś w jakimś raporcie o stanie bioware wspominali o możliwości zrobienia kolejnego mass effecta

Z fabuły Andromedy jasno wynika, że kontynuację mają w planach i chyba tylko klapa finansowa jest w stanie zamrozić ten projekt. ;p

Usunięty
Usunięty
11/04/2017 14:52

Kiedyś już wspomniano że pracują nad czymś takim.

Gdzieś w jakimś raporcie o stanie bioware wspominali o możliwości zrobienia kolejnego mass effecta w przypadku sukcesu andromedy? Jak andromeda sie do tej pory sprzedaje?

dariuszp
Gramowicz
11/04/2017 14:44

Nie wiem gdzie podziała się opcja edycji posta. JEDNO mnie cieszy z tego newsa. Tzn to że pracują nad nowym KOTOR-em. Mam nadzieje że za sterami tego projektu stanie ktoś kto wie co robi i dadzą nam solidnego RPG w świecie SW. O ile wątpię patrząc na ostatnie kilka gier Bioware o tyle mam nadzieje że stanie się cud. 
Trwa Wczytywanie