Informacje

Będzie film na podstawie We Happy Few

...

We Happy Few, gra inspirowana Orwellem, posłuży za kanwę dla nowego filmu Gold Circle Entertainment.

Będzie film na podstawie We Happy Few - obrazek 1

Psychodeliczna produkcja We Happy Few doczeka się ekranizacji - ujawniło Variety. Za film odpowiada Gold Circle Entertainment, a jego producentami będą Paul Brooks oraz Dmitri M. Johnson i Dan Jevons, dyrektorzy dj2 Entertainment. Rolę producenta wykonawczego powierzono Stephanowi Bugajowi z dj2. Obraz dostał oczywiście zielone światło od twórców gry ze studia Compulsion Games.

- Dmitri, Stephan i Dan podeszli do nas entuzjastycznie, z naprawdę solidnymi pomysłami dotyczącymi tego, jak zaadaptować naszą grę do filmu, zachowując jednocześnie niebezpieczeństwo, mroczny humor i motywy przewodnie - mówi Guillaume Provost, główny developer We Happy Few z Compulsion Games. - Zależy nam na stworzeniu filmu, który pozostaje wierny materiałowi źródłowemu, a jednocześnie potrafi zaskoczyć fanów - dodaje Dmitri M. Johnson.

Przypomnijmy, że We Happy Few wciąż nie doczekało się oficjalnej premiery. Tytuł na razie dostępny jest dzięki programowi Early Access. Gra przedstawia antyutopijną wizję świata, z którego próbuje wyzwolić się główny bohater, Arthur Hastings. Kształt rozgrywki możecie poznać dzięki gameplayowi z E3 2016.

Będzie film na podstawie We Happy Few - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?