News

Premiera polskiego RPG Regalia: Of Men and Monarchs opóźniona o kilka tygodni

Małgorzata Trzyna, 28.03.2017 15:50 0

Warszawskie studio Pixelated Milk chce wprowadzić poprawki na podstawie opinii zebranych podczas beta-testów.

Regalia: Of Men and Monarchs - "japońskie RPG z Warszawy" - miało zadebiutować 27 kwietnia, ale premiera została przesunięta o trzy tygodnie.

Mieliśmy już przyjemność testować ten tytuł, a wrażenia z rozgrywki opisaliśmy w Grze Wstępnej. Oczywiście, jak to z wersjami beta bywa, Regalia: Of Men and Monarchs wymagało jeszcze doszlifowania w niektórych miejscach. Gracze wspierający projekt na Kickstarterze mieli okazję przetestować grę i podzielili się z twórcami swoimi opiniami, a dzięki ich uwagom w dniu premiery otrzymamy lepiej dopracowany produkt - choć przyjdzie nam poczekać na niego nieco dłużej.

- Otrzymaliśmy od was niezwykle cenne uwagi i uważamy, że wprowadzenie poprawek przed premierą ma kluczowe znaczenie. Chcielibyśmy też poprawić balans i pozbyć się paskudnych bugów. Trywialna prawda jest taka, że grę można wydać raz, chcemy więc, by premiera przebiegła tak gładko, jak to możliwe - czytamy w poście na stronie Kickstarter.

Beta zakończy się 3 kwietnia - a zatem na to, by zagrać i podzielić się z twórcami wrażeniami pozostał jeszcze tydzień. Nowa data premiery Regalia: Of Men and Monarchs została wyznaczona na 18 maja.

najnowsze

Overwatch z funkcją replay

Gracze będą mogli odtwarzać przebieg 10 ostatnich meczów z perspektywy dowolnej postaci.