Nowe Star Wars: Battlefront i Need for Speed grywalne na EA Play

Patryk Purczyński
2017/03/23 19:53
0
0

Nie lada gratkę dla swoich fanów szykuje Electronic Arts na tegoroczne EA Play, imprezę organizowaną równolegle do targów E3.

Nowe Star Wars: Battlefront i Need for Speed grywalne na EA Play

Star Wars: Battlefront 2 i nowy Need for Speed będą zapewne głównymi atrakcjami tegorocznego EA Play. Organizatorzy imprezy, Electronic Arts, potwierdzili, że obie, niezapowiedziane jeszcze oficjalnie produkcje będą dostępne dla zwiedzających w grywalnej formie. Do tego należy doliczyć gry sportowe od EA Sports, Madden NFL 18, FIFA 18 i NBA Live 18, a także niespodzianki, które EA trzyma na później.

Atrakcje dotyczą oczywiście nie tylko tych, którzy wybierają się w czerwcu do Los Angeles. "Poza możliwością zagrania w najnowsze produkcje w Hollywood, przygotowaliśmy mnóstwo materiałów dla tych, którzy będą nas oglądać online. Przez wszystkie trzy dni imprezy będziemy publikować materiały z rozgrywką i wywiady z twórcami gier, a także organizować konkursy i turnieje. Niezależnie więc od tego, czy zawitasz do nas osobiście czy wirtualnie, koniecznie zaznacz sobie datę 10 czerwca w kalendarzu" - informuje Electronic Arts.

GramTV przedstawia:

EA Play 2017 odbędzie się w dniach 10-12 czerwca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!