Informacje

Drawn to Death za darmo dla abonentów PS Plus w kwietniu

... Małgorzata Trzyna

Gracze dobrze zgadywali, że Drawn to Death pasowałoby idealnie jako bezpłatna gra dla abonentów PS Plus.

Drawn to Death za darmo dla abonentów PS Plus w kwietniu - obrazek 1

Akcja Drawn to Death toczy się na stronach studenckiego notatnika, gdzie narysowane postacie ożywają, by toczyć zacięte walki. W ubiegłym miesiącu poznaliśmy datę premiery tego tytułu - 4 kwietnia 2017. Gra początkowo miała opierać się na modelu free-to-play, ale później okazało się, że za przyjemność zagrania w tę strzelankę trzeba będzie zapłacić równowartość około 20 dolarów. Chyba, że opłacicie w kwietniu abonament PS Plus - w tym przypadku otrzymacie Drawn to Death bez dodatkowych kosztów.

Gracze już wcześniej podkreślali, że Drawn to Death idealnie pasowałoby do oferty PS Plus, ale aż do dziś twórca gry, David Jaffe, musiał trzymać buzię na kłódkę i mógł co najwyżej przytaknąć, że to świetny pomysł. Dziś Jaffe zapowiedział także kilka nowych, ciekawych funkcji:

  • Zagadki Sfinksa - osiem misji skupiających się na walce. Każda rozwiązana zagadka oznacza odblokowanie kolejnego poziomu lub broni.
  • Misje związane z postaciami - 15 misji dla każdej z sześciu postaci, z nagrodami typu kostiumy i gesty. Na końcu czeka walka z Bogiem Wulkanu.
  • Tajemnicze pudełka - pudełka zawierające gesty i skórki. Paczkę można zdobyć, rozgrywając trzy mecze online. Kolejne pudełka można otrzymywać za każde 150 zabójstw.
  • Wieża - rozgrywając mecze rankingowe można wdrapać się na sam szczyt. Nagrodami są naklejki za dotarcie na każde piętro wieży.
  • "Insane Mystery Special Offer" - ma być to niespodzianka, ale Jaffe zdradza nieco słowami: "Zniszcz moich wrogów i moje życie... będzie należeć do ciebie!"

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie blog.eu.playstation.com.

Drawn to Death za darmo dla abonentów PS Plus w kwietniu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?