Twórca The Last Guardian zapowiada nową grę. Premiera? W 2028 roku...

Katarzyna Dąbkowska
2017/03/04 10:36

Ueda zajmie się... serią Madden?

Twórca The Last Guardian zapowiada nową grę. Premiera? W 2028 roku...

Fumito Ueda znany jest między innymi z długo wyczekiwanego The Last Guardian. Twórcy tworzyli grę prawie dekadę. Teraz jednak Ueda zapowiada kolejną, bardzo ciekawą grę – Madden 2018. Głównym bohaterem będzie tutaj, oczywiście, futbolista.

Akcja gry nie będzie w niczym przypominała standardowych tytułów z serii. Bohater będzie musiał uratować cheerleaderkę zaklętą w piłkę futbolową. W głównego antagonistę wcieli się futbolista, Rob Gronkowski. Pomocnikiem protagonisty będzie ogromny pies ze skrzydłami. Sam Ueda w filmie mówi:

– Po wielu latach projektowania gier w końcu powierzono mi serię, która jest tak bliska i droga mojemu sercu. Mam nadzieję, że wy wszyscy czekacie z niecierpliwością na ten nowy, ekscytujący etap w moim życiu.

GramTV przedstawia:

Poniżej oficjalne wideo z zapowiedzią. Premiera, jak na Uedę przystało, planowana jest na 2028 rok:

Oczywiście, cała zapowiedź była żartem. Film pokazano podczas Independent Games Festival Awards. Aktualnie nie wiadomo, nad czym pracuje Ueda.

Komentarze
1
UnEsCo
Gramowicz
04/03/2017 11:00

Szkoda :( wreszcie jakaś gra zapowiadała się ciekawie. Było by to nowe, świeże i jakże trafne spojrzenie na gry sportowe AAA