Informacje

Zobacz pierwsze 13 minut gry w Mass Effect: Andromeda

... LM

A na dokładkę EA dorzuca trzeci odcinek serii zwiastunów. Najnowszy koncentruje się na eksploracji świata gry.

Na kanale IGN w serwisie Youtube pojawił się zapis pierwszych 13 minut gry z Mass Effect: Andromeda. Na dołączonym powyżej materiale możecie zobaczyć intro gry, kilka przerywników filmowych i dialogów, a także niewielki fragment faktycznej rozgrywki, która czeka nas na początku przygody z najnowszą odsłoną serii Mass Effect.

Jednocześnie w sieci pojawił się też trzeci odcinek filmowego cyklu, który wprowadza nas w tajniki produkcji. Jak możecie zobaczyć na powyższy materiale, jego tematem przewodnim jest eksploracja. Twórcy oddają w nasze ręce ponad sto planet, każda posiada własną historię, wyraziste postacie i czekające na nas wyzwania. Ma też unikalną strukturę, którą możemy zobaczyć bezpośrednio przez okna naszego statku kosmicznego w czasie rzeczywistym. Po lądowaniu zostaniemy poinformowani o miejscach, na które warto zwrócić szczególną uwagę, ale gra niczego nie będzie nam narzucać.

Jeśli wybieramy się w dalszą podróż, to idealnym rozwiązaniem jest Nomad, który pozwala szybko przemieszczać się nawet po trudnym terenie, a dzięki dostępnym dla niego modyfikacjom możemy stale podnosić jego przydatność. Oczywiście w grze czekają na nas rozmaite wyzwania, które koncentrują się wokół tajemniczych, rozsianych po całej galaktyce, krypt. Badanie skrywanych przez nie tajemnic będzie wymagało od nas nie tylko zręczności i obycia w mechanikach gry, ale też sprytu.

Mass Effect: Andromeda ukaże się na rynku 21 marca. Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz pierwsze 13 minut gry w Mass Effect: Andromeda - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?