Gravel - nowe wyścigi off-road od włoskiego Milestone

Paweł Pochowski
2017/03/03 15:45
0
0

Twórcy serii MotoGP, MXGP, RIDE, a do niedawna także i WRC przygotowują nową produkcję o zręcznościowych, terenowych wyścigach.

Gravel - nowe wyścigi off-road od włoskiego Milestone

Off-road to kategoria wyścigów, które po skasowaniu Motostorma nie gości często na ekranach komputerów czy tv podpiętych do konsol. Coś tam z wyścigami terenowymi romansuje Codemasters w DiRT 4, ich elementy były też dostępne w The Crew, także Forza Horizon 3 dodała do aktualnego repertuaru więcej terenowych zmagań, ale ogólnie pod tym względem na rynku trwa lekka posucha. Fajnie więc, że Milestone pracując nad nową produkcją nie skupiło się na stworzeniu kolejnej gry po prostu o rajdach samochodowych, a zamiast tego pomyślało trochę szerzej i postawiło na Gravel.

Produkcja zabierze graczy w off-roadową przejażdżkę po praktycznie całym świecie - od pustyni, przez dżunglę aż po lokacje skute lodem. Odwiedzimy najciekawsze tereny do off-roadowych wyścigów, a co ważne niczym podczas rajdów na orientację - dokładną drogę do mety wybierzemy sami. Chyba, że włączycie akurat tryb Stadium Circuit, w którym zawodnicy rywalizują na stadionach ku uciesze publiczności.

Poniżej zachęcamy do zobaczenia pierwszego zwiastuna. Gravel wybiera się na PC, PS4 i XO. Zadebiutuje latem tego roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!