Pillars of Eternity 2 - zbiórka zakończona z wynikiem ponad 4,4 miliona dolarów

Małgorzata Trzyna
2017/02/25 17:59
0
0

Jest też nowe, zabawne wideo, ze śmiesznymi scenami z wersji pre-alfa.

Kilka dni temu informowaliśmy, że na Pillars of Eternity 2: Deadfire wpłacono ponad 3 miliony dolarów. Dziś, po zakończeniu zbiórki, możemy mówić o jeszcze większym sukcesie: podczas kampanii na Fig zebrano 4 407 598 dolarów. Dla porównania przypomnijmy, że zbiórka na Pillars of Eternity na Kickstarterze zakończyła się z wynikiem 3 986 929 dolarów.

GramTV przedstawia:

Adam Brennecke - producent wykonawczy - podziękował fanom za wsparcie. Twórcy postanowili też pokazać parę zabawnych scen i prototypowych elementów, nad którymi aktualnie trwają prace.

Fani, którzy chcieliby wesprzeć studio Obsidian, nadal mogą wpłacać pieniądze przez PayPal. Jeśli w ten sposób uda się przekroczyć kolejny próg - 4,75 miliona dolarów - w grze pojawi się możliwość łowienia różnych stworzeń na morzu, by następnie je przyrządzić lub sprzedać. W różnych częściach oceanu będzie można złapać różne gatunki ryb. Czasem zdarzy się też wyłowić rzadki element wyposażenia. Zapomnijcie jednak o nudnym oczekiwaniu na zdobycz, morskie potwory nie pozwolą działać w spokoju.

Pillars of Eternity 2 - zbiórka zakończona z wynikiem ponad 4,4 miliona dolarów

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!