Informacje

Microsoft obiecuje więcej exclusive'ów na PC i XOne

...

Co dobrego czeka w tym roku właścicieli Xboksa One i komputerów z Windowsem 10? Małego podsumowania dokonuje Phil Spencer z Microsoftu.

Microsoft obiecuje więcej exclusive'ów na PC i XOne - obrazek 1

Halo Wars 2 zapoczątkowało tegoroczne premiery exclusive'ów Xboksa One i Windowsa 10 od Microsoftu. Następne w kolejce, o czym przypomina Phil Spencer, są Sea of Thieves, State of Decay 2 i Crackdown 3. - Zależy nam, by w tym roku dostarczyć więcej gier na wyłączoność, zarówno na Xboksa One, jak i Windowsa 10, niż w roku ubiegłym. Oczywiście więcej zapowiemy podczas tegorocznego E3 - oznajmia szef Xboksa.

Na uwadze mieć należy nie tylko tytuły premierowe, ale też powroty klasyków (Phantom Dust, Voodoo Vince: Remastered) i produkcje wstecznie kompatybilne. - Skupiamy się na budowaniu największej biblioteki gier w historii Xboksa, co oznacza, że nasza lista tytułów wstecznie kompatybilnych nadal będzie się w tym roku poszerzać - zapewnia.

Swoją cegiełkę powinny też dołożyć produkcje niezależne. - Z tak zróżnicowanym zestawem gier i wyprodukowanymi przez nas exclusive'ami na horyzoncie, jak również nieustannym ulepszaniem Xboksa Live i nadchodzącą premierą Projectu Scorpio, 2017 będzie dla graczy na Xboksie One i Windowsie 10 rokiem niezwykłym - dodaje Spencer.

Microsoft obiecuje więcej exclusive'ów na PC i XOne - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?