Ruszyła zbiórka na The Warhorn - polską grę łączącą cechy przygodówek, strategii i survivalu

Małgorzata Trzyna
2017/02/01 14:15
0
0

The Warhorn zaoferuje otwarty, ręcznie przygotowany świat, zagadki, walki z przeciwnikami, rozbudowywanie wioski i tworzenie królestwa.

Na Indiegogo ruszyła zbiórka na The Warhorn, które będzie połączeniem przygodówki, strategii i survivalu. Za grę odpowiada trzyosobowy zespół z Łodzi. Produkcja ma zaoferować duży, otwarty świat, pełen sekretów, zagadek, niebezpiecznych przeciwników i lochów z bossami. Twórcy podkreślają, że nie generują świata, lecz przygotowują go ręcznie, by stworzyć unikatowe miejsca do eksploracji. W grze będziemy oglądać głównie naturalne krajobrazy i zobaczymy różne biomy - wiosenny, jesienny, zimowy, pustynię, sawannę, dżunglę i wyschniętą wyspę.

Naszym głównym celem będzie stworzenie własnej wioski. Wszystko rozpocznie się od postawienia totemu w praktycznie dowolnym miejscu i nadaniu siołu nazwy. W kolejnym kroku zaprosimy znajomych, by wspólnie rozwijać to miejsce. Możemy zbudować własny dom z gotowych elementów (drzwi, okna, kolumny itd.) i przetrzymywać tam nasze skarby. Możemy też inwestować w takie budowle, jak młyn, tartak czy kuźnia, które zapewnią nam dostęp do różnych narzędzi, i wreszcie ratusz, skąd można zarządzać wioską: sprawdzać jej poziom, listę członków i ich role, listę budynków, NPC (zbieraczy, wojowników, strażników) itd. Osiągnięcie wyższego poziomu oznacza odblokowanie dostępu do ulepszeń, które zapewnią nam lepszą ochronę.

GramTV przedstawia:

W trybie multiplayer możemy liczyć na dedykowane serwery, nic jednak nie będzie stało na przeszkodzie, by stworzyć własny świat wyłącznie dla siebie i znajomych. Nowych znajomych będzie można znaleźć we wspólnej wiosce, gdzie walki między graczami nie będą możliwe.

Zespół chce zgromadzić 15 000 dolarów, ale jest to cel elastyczny - niezależnie, czy się uda, fundusze trafią do twórców. Do końca zbiórki pozostał miesiąc. Więcej informacji można znaleźć na stronie Indiegogo.

Ruszyła zbiórka na The Warhorn - polską grę łączącą cechy przygodówek, strategii i survivalu

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!