Gabe Newell wart więcej niż Donald Trump

Katarzyna Dąbkowska
2017/01/18 14:25
2
0

Newell potwierdził też, że Valve pracuje nad nowymi projektami.

Gabe Newell wart więcej niż Donald Trump

Miesięcznik Forbes opublikował listę miliarderów. Na pierwszym miejscu, niezmiennie, znalazł się Bill Gates. Na czwartym - Mark Zuckerberg. Na 137 natomiast można znaleźć Gabe'a Newella z Valve. Co ciekawe, z wynikiem 4,1 mld dolarów, wyprzedził on Donalda Trumpa (156 miejsce) oraz Stevena Spilberga (również 156 miejsce).

Gabe Newell wziął też wczoraj udział w ciekawej sesji AMA, podczas której można go było pytać o różne sprawy. Newell, na pytanie odnośnie tego, czy Valve tworzy jeszcze jakieś gry, które można by powiązać z uniwersum Half-Life czy Portal, odpowiedział krótko „tak”. Nie podał jednak żadnych szczegółów na ten temat. Nie wiadomo, czy będzie to Half-Life 3, choć ostatnio dowiedzieliśmy się, że na grę nie ma co liczyć.

GramTV przedstawia:

Newell stwierdził przy okazji, że najlepszą grą przeznaczoną dla pojedynczego gracza, jaką stworzyło Valve jest dla niego Portal 2. Dlaczego nie Half-Life? Gabe powiedział, że przy tej grze jego udział w produkcji był znacznie większy i ten tytuł kojarzy mu się z masą złych decyzji, których żałuje.

Komentarze
2
MisioKGB
Gramowicz
19/01/2017 09:27

To świetna wiadomość, info, że to będzie single player gdzieś w klimacie Portala albo Half-Life to więcej niż przez ostatnie 10 lat.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
18/01/2017 18:13

Podkreślił, że nowa gra nad którą pracują ma być typową dla pojedynczego gracza... czyli może być to równie dobrze Portal 3, Half-Life 3 i/lub coś nowego. Czas pokaże.