Sega Europe zarejestrowała domeny związane z Shenmue HD

Małgorzata Trzyna
2017/01/06 19:20

Czy gracze, którzy nigdy nie zagrali w Shenmue czy Shenmue II na Dreamcast lub Xboksie, będą mieli okazję nadrobić zaległości?

Sega Europe zarejestrowała domeny związane z Shenmue HD

Shenmue zostało wydane 17 lat temu, Shenmue II - 15. Wielu graczy, którzy sięgną po Shenmue III, z pewnością słyszało o tym, jak świetne były poprzednie części, ale nie miało okazji zapoznać się ze światem, postaciami i fabułą starszych odsłon. Firma Sega już w maju wyraziła chęć ponownego wydania "jedynki" i "dwójki", choć podkreśliła, że nie wystarczy przygotować portów; dużo większym problemem jest uporanie się z kwestią licencji.

GramTV przedstawia:

Jak donosi TSSZ, we wrześniu 2016 Sega Europe zarejestrowała kilka domen związanych z remakiem Shenmue: shenmuehd.com, ShenmueRemastered.com i shemnuegame.com (celowa literówka - shenmuegame.com zostało już zarejestrowane wcześniej przez kogoś innego). Co to oznacza? Że nadal jest nadzieja na ujrzenie pierwszej i drugiej części Shenmue na współczesnych platformach. Jednak zarejestrowanie powyższych domen może być wyłącznie działaniem "na wszelki wypadek".

Premiera Shenmue III przewidywana jest na grudzień. Poniżej znajdziecie trzy screeny z gry:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!