Będzie sequel filmu Warcraft? Wszystko zależy od Legendary

Katarzyna Dąbkowska
2017/01/03 20:17

Duncan Jones chętnie wyreżyseruje następną część. Ma już na to pomysły.

Będzie sequel filmu Warcraft? Wszystko zależy od Legendary

Warcraft: Początek może nie zebrał najlepszych recenzji, ale podobał się sporej liczbie widzów. Film zarobił całkiem ładną sumkę, bo aż 430 (z czego 220 mln w Chinach) milionów dolarów, więc szybko pojawiły się plotki o tym, że powstanie druga część. Duncan Jones, reżyser filmu, nie potwierdził doniesień, ale i im nie zaprzeczył. Według niego wszystko zależy od Legendary. Jeśli zważać na to, że w produkcję włożono 160 milionów, studio może mieć chęć na powtórzenie sukcesu. Jones był za to bardzo wylewny na Twitterze i odpowiedział na wiele pytań odnośnie ewentualnej drugiej części. Przestrzegamy jednak przed spoilerami!

Zapytany o szczegóły filmu Jones odpowiedział, że w Azeroth orkowie uczą się budowy zbroi. Dodał dodatkowo, iż w „dwójce” pojawiłoby się miasto Dalaran z okolicami, a także góry Alterac. Wszystko dzięki temu, że Kirin Tor stara się być bardziej otwarte po śmierci Llane'a.

GramTV przedstawia:

Jones potwierdził również, że główny wątek orków byłby skupiony wokół postaci Go'ela i jego uwięzienia. Stwierdził też, iż pierwsza część ucierpiała z powodu zbyt dużej liczby wątków fabularnych.

Komentarze
2
Moooras
Gramowicz
04/01/2017 15:36

Pierwsza część ucierpiała z powodu chaotycznego montażu. Ilość wątków była raczej standardowa.

YaReX
Gramowicz
03/01/2017 23:37

"Dodał dodatkowo" (...) tautologia na 102, jak ja lubię wyszukiwać te błędusie :-)