Świetne Crashlands w promocyjnej cenie na iOS i Androidzie

Katarzyna Dąbkowska
2016/12/31 12:41

Grę można pobrać za 9 zł.

Świetne Crashlands w promocyjnej cenie na iOS i Androidzie

Crashland jest jednym z najlepszych gier akcji wymieszanych z solidnym RPG-iem, jakie trafiły na urządzenia mobilne w tym roku. W trakcie rozgrywki wcielamy się w bohaterkę, której zadaniem jest naprawienie swojego statku kosmicznego i wyruszenie w dalszą drogę. Musi przy tym uważać na pełzające w okolicy stwory. Gra jest świetna, o czym możecie dowiedzieć się z naszej recenzji, ale nie należy także do najtańszych. Teraz jednak nadarza się okazja, by zakupić ją w mocno obniżonej cenie.

Crashlands ma za sobą również ciekawą historię. Studio Butterscotch Shenanigans zostało założone przez trzech braci. Jedne z nich ciężko zachorował, dlatego wpadli na pomysł, by oderwać się nieco od mało przyjemnych myśli i postanowili stworzyć grę. Raka udało się pokonać, a plan stworzenia czegoś wyjątkowego wypalił w 100% - tak oto powstało Crashlands.

GramTV przedstawia:

Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, możecie pobrać Crashlands w cenie 9,99 zł w Sklepie Play lub 1,99 euro (czyli około 9 zł) w App Store. Oferta jest ograniczona czasowo. Radzimy zatem pospieszyć się z zakupami.

Komentarze
1
lygy
Gramowicz
03/01/2017 16:21

ufff, na szczęście jeszcze aktualne. polowałem na tę grę w tak niskiej cenie ;)

dzięki za informację!