News

Święta już się zaczęły - przynajmniej te w Battlefield 1. Pod choinką znajdziecie skórki dla czołgów

Paweł Pochowski, 21.12.2016 21:10 1

EA DICE przygotowało specjalny kilkudniowy, świąteczny event, podczas którego gracze mogą zdobyć m.in. specjalny nieśmiertelnik.

Wirtualne gadżety w postaci chociażby wspomnianego powyżej nieśmiertelnika nie są może wielką gratką, ale dla zapalonych graczy Battlefield 1, którzy polują na unikatową zawartość lub chcą skompletować całość dostępnego ekwipunku i elementów personalizacji to pewnie przedmiot, którego nie wolno przegapić. Oprócz nieśmiertelnika gracze otrzymają także inne elementy, jak chociażby pakiety bojowe oraz... skórki dla czołgów. Te zadebiutują dokładnie 22 grudnia w dwóch rodzajach: „SchnucK” (o jakości znakomitej) i „Pustynne złoto” (jakość legendarna). Szukajcie ich w nowej wersji pakietów bojowych.

A oto i pełny plan atrakcji związanych ze świętami w Battlefield 1.

  • 21 grudnia: Premiera nowej gry niestandardowej „Przesyłka na ślepo“. To zmodyfikowana wersja Gołębi Wojennych – bez minimapy i z dostępem tylko do broni osobistej oraz ładunków wybuchowych.
  • 22 grudnia: Od 22 grudnia będziemy rozdawać nieśmiertelniki „Rozejm bożonarodzeniowy” (po jednym na konto). Aby otrzymać ten wyjątkowy nieśmiertelnik, wystarczy zalogować się po tej dacie do Battlefield 1.
  • 22 grudnia: Tego dnia wprowadzamy w Battlefield 1 skórki na pojazdy. W nowej wersji pakietów bojowych możecie zdobyć dwie skórki na ciężki czołg: „SchnucK” (o jakości znakomitej) i „Pustynne złoto” (jakość legendarna).
  • 23–29 grudnia: Gracze, którzy zalogują się w tych dniach do Battlefield 1, otrzymają darmowe pakiety bojowe (po jednym na konto). Chcecie się dowiedzieć, co można w nich znaleźć? Zajrzyjcie na stronę pakietów bojowych.
  • 23–29 grudnia: Każdy posiadacz Przepustki Premium do Battlefield 1*, który zaloguje się w tych dniach do gry, otrzyma dwa zaawansowane pakiety bojowe. (Będą to pakiety dodatkowe, niewliczane w sumę 14 zaawansowanych pakietów bojowych Premium).
najnowsze