News

Zapowiedziano Surf World Series - surfing jeszcze nigdy nie wyglądał tak sztywno

Paweł Pochowski, 16.12.2016 19:15 0

Złap swoją deskę i rzuć się na fale w Surf World Series nawołują twórcy i prezentują zwiastun, który wypada blado nawet przy Kelly Slater's Pro Surfer

Surf World Series to nowa gra studia Climax w całości poświęcona surfowaniu po falach. Gracze będą mogli popływać w niej w pięciu najważniejszych miejscach dla wszystkich surferów - od australijskiej plaży Bells Beach aż po Waimea Bay na Hawajach. Fale podbijać będzie można samodzielnie pośród 45 wyzwań dla pojedyńczego gracza walcząc o jak najwyższy wynik na topliście, a także rywalizować z 15 innymi zawodnikami w trzech trybach multi. W grze znajdziecie także przekrój trików (od supermana aż do sushi roll), zachwycające horyzonty, sześć grywalnych postaci i milion sposobów ich personalizacji. O tym, o czym nie wspominają twórcy, to drewniana animacja rodem sprzed kilku lat sugerująca, że Surf World Series ukaże się na PlayStation Portable albo Nintendo Wii U. Otóż nie, gra celuje w PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zobaczcie sami i dajcie znać, co sądzicie o poniższym zwiastunie. Bo moim zdaniem wygląda on słabo. Trochę lepiej wypadają pierwsze screeny. Te także zobaczycie poniżej.

najnowsze