Felieton

Lara Croft Go na konsole Sony potwierdzona i... udostępniona!

Patryk Purczyński, 04 grudnia 2016 14:08 1

Lara Croft Go rozszerza swoją dostępność. Po urządzeniach przenośnych przyszedł czas na konsole Sony oraz komputery osobiste.

Na początku grudnia informowaliśmy o nieoficjalnych doniesieniach na temat rzekomych planów udostępnienia Lary Croft Go na konsolach Sony. Wieści te potwierdziły się podczas PlayStation Experience, gdzie ogłoszono, że znana z urządzeń przenośnych produkcja Square Enix Montreal trafi na PlayStation 4 i PS Vitę. Kiedy? Od razu! Gra na wspomnianych konsolach jest dostępna już od wczoraj. Dodatkowo dziś debiutuje na pecetach.

Lara Croft Go na urządzeniach z systemami Android i iOS debiutowała w sierpniu ubiegłego roku. Tytuł zyskał niemałe uznanie w oczach krytyków, czego potwierdzeniem są nagrody, m.in. dla najlepszej gry roku w przeglądzie Apple oraz dla najlepszej gry na urządzenia przenośne na The Game Awards 2015. Wydaje się zatem, że warto po nią sięgnąć także na tradycyjnym sprzęcie do grania.

Przypomnijmy, że na ubiegłorocznym PlayStation Experience analogicznego ogłoszenia doczekała się inna produkcja Square Enix Montreal, Hitman Go.

The Division 2 - nowy zwiastun prezentuje endgame
RPG akcji Eternity: The Last Unicorn od 1C wkrótce zabierze graczy do świata nordyckich mitów
DiRT Rally 2.0 - premierowy zwiastun i szczegóły dotyczące DLC
Left Alive na PlayStation 4 w złocie
najnowsze