Informacje

Lara Croft Go na konsole Sony potwierdzona i... udostępniona!

...

Lara Croft Go rozszerza swoją dostępność. Po urządzeniach przenośnych przyszedł czas na konsole Sony oraz komputery osobiste.

Lara Croft Go na konsole Sony potwierdzona i... udostępniona! - obrazek 1

Na początku grudnia informowaliśmy o nieoficjalnych doniesieniach na temat rzekomych planów udostępnienia Lary Croft Go na konsolach Sony. Wieści te potwierdziły się podczas PlayStation Experience, gdzie ogłoszono, że znana z urządzeń przenośnych produkcja Square Enix Montreal trafi na PlayStation 4 i PS Vitę. Kiedy? Od razu! Gra na wspomnianych konsolach jest dostępna już od wczoraj. Dodatkowo dziś debiutuje na pecetach.

Lara Croft Go na urządzeniach z systemami Android i iOS debiutowała w sierpniu ubiegłego roku. Tytuł zyskał niemałe uznanie w oczach krytyków, czego potwierdzeniem są nagrody, m.in. dla najlepszej gry roku w przeglądzie Apple oraz dla najlepszej gry na urządzenia przenośne na The Game Awards 2015. Wydaje się zatem, że warto po nią sięgnąć także na tradycyjnym sprzęcie do grania.

Przypomnijmy, że na ubiegłorocznym PlayStation Experience analogicznego ogłoszenia doczekała się inna produkcja Square Enix Montreal, Hitman Go.

Lara Croft Go na konsole Sony potwierdzona i... udostępniona! - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?